top of page

Centrum Usług Dronowych

Zaktualizowano: 30 kwi 2023

Świadczymy profesjonalne usługi dla przedsiębiorców z sektora rolniczego, leśnego, budowlanego, a także w zakresie ochrony środowiska.

W naszych działaniach wykorzystujemy bezzałogowe statki powietrzne

(drony) oraz specjalnie projektowane, dedykowane rozwiązania umożliwiające realizację różnorodnych zleceń.Dysponujemy flotą bezzałogowych statków powietrznych o zróżnicowanych parametrach konstrukcyjnych:

  • długodystansowym samolotem

  • agrodonem o dużym udźwigu

  • uniwersalnym heksakopterem

Nasze drony są nośnikami specjalistycznych narzędzi, wymiennych zależnie od podejmowanego zadania. Posiadamy profesjonalną aparaturę pomiarową, kamery multispektralne i termowizyjne, moduły do sprawdzania jakości powietrza, zasobniki do zasiewu trawy lub oprysków.


Dzięki naszemu bogatemu zapleczu sprzętowemu jesteśmy w stanie wykonywać różne misje i dostosowywać się do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Do przetwarzania danych zebranych podczas nalotów i przedstawiania wyników wykorzystujemy autorskie oprogramowania - oprogramowanie obrazująco-wizualizujące systemu Dronika czy oprogramowanie do analizy danych z kamer multispektralnych.

Współpracujemy z przedsiębiorstwem Fotoacc Grzegorz Łobodziński oraz wydzieloną z naszej działalności Spółką e-uprawy, która pracuje nad automatyzacją przetwarzania fotogrametrycznego, a także opracowaniem metod analiz i raportowania w oparciu o sztuczną inteligencję oraz uczenie maszynowe.


Więcej szczegółów na stronie Centrum Usług Dronowych (centrumdronowe.pl)

Comments


bottom of page