top of page

Printo: Przełomowa Aplikacja do Zamawiania Wydruków i Reklamy Online

Zaktualizowano: 28 sty

Rewolucja w Branży Poligraficznej i Reklamowej

Printo, stworzone przez Bartosza Łaskawca, to innowacyjna aplikacja internetowa, która przekształca sposób, w jaki firmy i indywidualni klienci zamawiają wydruki i usługi reklamowe. Ta platforma, będąca na etapie finalizowania swojego zespołu i opracowywania prototypu, obiecuje być kluczowym narzędziem dla branży poligraficznej i reklamowej.


Co Oferuje Printo?

Printo to nie tylko aplikacja do zamawiania wydruków; to kompleksowe rozwiązanie B2B, które łączy różne podmioty z branży reklamowej i poligraficznej - od drukarń, przez studia fotograficzne, po twórców hand-made. Głównym celem Printo jest ułatwienie procesu zamawiania i skrócenie czasu potrzebnego na znalezienie odpowiedniego dostawcy, jednocześnie zapewniając bezpieczeństwo transakcji.

Innowacyjność i Funkcjonalność

Printo wyróżnia się na rynku dzięki unikalnemu kalkulatorowi produktów, który pozwala na dokładne obliczenie kosztów i konfigurację zamówienia. To rozwiązanie jest szczególnie przydatne dla osób niezaznajomionych z branżą, upraszczając proces zamawiania. Platforma będzie również służyła jako przestrzeń B2B, gdzie wykonawcy mogą łatwiej znaleźć podwykonawców.


Printo to przełomowa aplikacja, która ma potencjał zmienić sposób, w jaki firmy i indywidualni klienci podchodzą do zamawiania wydruków i reklamy. Z innowacyjnymi rozwiązaniami, takimi jak kalkulator produktów i platforma B2B, Printo obiecuje uprościć i przyspieszyć procesy współpracy w branży poligraficznej i reklamowej. Z ogromnym potencjałem rynkowym i unikalnym podejściem do potrzeb klientów, Printo jest gotowe zrewolucjonizować branżę.

Comments


bottom of page