top of page

Szkoleniowe Usługi z Zakresu Wykorzystania Narzędzi Sztucznej Inteligencji

W dzisiejszym świecie, gdzie sztuczna inteligencja (AI) zyskuje na znaczeniu, pojawia się nowy startup, który ma na celu edukację i szkolenie w tej fascynującej dziedzinie. Mateusz Janiszewski, współzałożyciel i mózg operacji, zaprezentował ambitny projekt biznesowy koncentrujący się na świadczeniu usług szkoleniowych w dziedzinie wdrażania narzędzi cyfrowych opartych na AI.

Faza Rozwoju

Obecnie startup znajduje się w fazie intensywnej analizy rynku, badając i testując różne narzędzia AI. Celem jest stworzenie oferty szkoleniowej, która będzie konkurencyjna, innowacyjna i dostosowana do potrzeb rynku.


Oferta Szkoleniowa

Firma specjalizuje się w szkoleniach z zakresu AI, dostosowanych do potrzeb zarówno indywidualnych klientów, jak i przedsiębiorstw. Szkolenia obejmują zarówno teorię, jak i praktyczne zastosowania AI, z wykorzystaniem narzędzi takich jak MidJourney, Dall-e, Adobe Fly, Leonardo AI, Runway, Chat GPT, Claude 2, Speechify, Listnr, ElevenLabs i inne.


Innowacyjność

Innowacyjność firmy polega na ciągłym aktualizowaniu materiałów szkoleniowych, oferowaniu unikalnego wsparcia poszkoleniowego, włączeniu praktycznych warsztatów oraz na skupieniu się na rzeczywistych scenariuszach biznesowych.

_________________________________

Ten startup reprezentuje dynamiczne połączenie innowacji i edukacji w obszarze sztucznej inteligencji. Z unikalnym podejściem do szkoleń, które równoważą teorię i praktykę, oraz strategią marketingową ukierunkowaną na szeroką publiczność, Mateusz Janiszewski i jego zespół są gotowi zrewolucjonizować sposób, w jaki ludzie uczą się i stosują AI w swoich zawodach. W oczekiwaniu na oficjalne rozpoczęcie działalności 1 kwietnia 2024, startup ten zapowiada się jako obiecujący gracz na rynku edukacji AI.


Współzałożyciel: Mateusz Janiszewski


Comments


bottom of page