top of page

LABSECURE: Rewolucyjne Szkolenia Cyberbezpieczeństwa

W obliczu rosnącego zapotrzebowania na specjalistów w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, LABSECURE odgrywa kluczową rolę na polskim rynku, oferując innowacyjne i praktyczne szkolenia w tym obszarze. Firma, założona przez ekspertów z ponad 15-letnim doświadczeniem w branży, wyróżnia się unikalnym podejściem do kształcenia w dziedzinie cyberbezpieczeństwa.Potrzeba Rynkowa

W Polsce istnieje wyraźny deficyt specjalistów ds. bezpieczeństwa IT/OT - nawet do 10 tysięcy. Istniejące na rynku szkolenia często skupiają się na ogólnych zagadnieniach bezpieczeństwa, oferując niewiele praktycznych umiejętności. LABSECURE adresuje tę lukę, dostarczając zaawansowane szkolenia i treningi.


Różnicująca Oferta LABSECURE

LABSECURE oferuje szeroką gamę praktycznych szkoleń, które wykraczają poza teoretyczne aspekty cyberbezpieczeństwa. Firma korzysta z platformy estońskiej firmy CybExer, zapewniając realistyczne środowisko do nauki i doskonalenia umiejętności. Szczególne znaczenie ma tutaj Cyber Skills Testing Range (CSTR) i Capture The Flag (CTF), które umożliwiają uczestnikom na rozwijanie praktycznych kompetencji w real

istycznym środowisku. LABSECURE stawia również na ćwiczenia „live fire”, które symulują realne scenariusze cyberataku, pozwalając uczestnikom na rozwijanie umiejętności zarówno defensywnych (blue teams), jak i ofensywnych (red teams).


Dla Kogo Jest LABSECURE?

LABSECURE kieruje swoje usługi do szerokiego spektrum odbiorców, w tym pracowników administracji publicznej, wojska, policji, służb specjalnych, operatorów usług kluczowych, infrastruktury krytycznej, podmiotów strategicznych dla gospodarki oraz uczelni wyższych oferujących kierunki związane z cyberbezpieczeństwem.


Konkurencyjna Przewaga

LABSECURE wyróżnia się na tle konkurencji dzięki:

  • Wykorzystaniu narzędzi europejskiego lidera w dziedzinie poligonów cybernetycznych.

  • Adaptacji szkoleń do specyfiki polskiego rynku.

  • Szerokiemu zakresowi usług, od e-szkoleń po zaawansowane symulacje.

  • Liczbie gotowych scenariuszy treningowych.

  • Elastyczności dopasowania usług do potrzeb klienta.

  • Możliwości symulowania ataków na infrastrukturę OT i IoT.

  • Rozbudowanemu modułowi raportowo-scoringowemu śledzącemu rozwój kompetencji.

  • Partnerstwu z Centrum Technologii Bezpieczeństwa AGH w Krakowie.

  • Międzynarodowym referencjom, w tym współpracy z NATO oraz ENISA.

Kommentare


bottom of page