top of page

Wynajmij swojego pierwszego Asystenta AI HR.

Zaktualizowano: 28 maj


Wynajmij swojego pierwszego Asystenta AI HR.

Deleguj swoją powtarzalną pracę, skup się na relacjach.

 

MindPal to przełomowe podejście do rekrutacji, które pozwala zredukować powtarzalną pracę rekrutera do zera i z sukcesem zatrudniać najlepszych kandydatów nawet 10 razy szybciej niż do tej pory. Od strony kandydata, pozwala uwypuklić poszukiwane umiejętności w aplikowaniu na określone stanowisko, aby łatwiej znaleźć wymarzoną pracę. MindPal ma ambicję dostarczać najbardziej zaawansowanych Asystentów AI HR na rynku. Nasza baza kandydatów to ponad 500 tys. specjalistów z całego świata.


Zaawansowane narzędzia dla działów HRbazujące na sztucznej inteligencji

 

Dzięki Generatorowi CV, rekruter może w łatwy sposób edytować, anonimizować (ukrywać dowolne dane) i porównywać setki życiorysów kandydatów. W ten sposób oszczędza bardzo dużo czasu na rzeczy, które zwykle musiał robić ręcznie.


 

Z kolei moduł Dopasowywania Pracy (Job Matching) umożliwia perfekcyjną wstępną selekcję kandydatów i skuteczne dopasowanie tylko tych osób, które spełniają wymagania stanowiska. Cały proces odbywa się automatycznie, a rekruterowi pozostaje tylko kontakt z wyłonionymi osobami.MindPal został założony przez dwóch entuzjastów nowych technologii                    i wykorzystania narzędzi sztucznej inteligencji do zwiększenia produktywności - Łukasza Sojkę i Chrisa Parjaszewskiego. Firma posiada siedzibę w San Francisco w Kalifornii oraz oddział w Gliwicach.

Comments


bottom of page