top of page

Czujniki zanieczyszczenia

Zaktualizowano: 6 maj 2023

Wchodzące w skład smogu szkodliwe związki chemiczne, pyły i znaczna wilgotność stanowią zagrożenie dla zdrowia. Są bowiem czynnikami alergizującymi i mogą wywołać astmę oraz jej napady, a także powodować zaostrzenie przewlekłego zapalenia oskrzeli, niewydolność oddechową lub paraliż układu krwionośnego.


Czujniki zanieczyszczenia powietrza zilustrują Ci co, kiedy i w jaki sposób zagraża Twojemu bezpieczeństwu. Wyniki pokazują w czasie rzeczywistym, aby informacja, którą otrzymujesz zawsze była rzetelna i zgodna z stanem rzeczywistym.


Konfiguracja i produkcja mieści się w Polsce – sensory smogu przygotowane są na nasze warunki klimatyczne i atmosferyczne. Masz pewność, że dym i unoszące się pyły podawane są w stężeniu zgodne są z wytycznymi GIOŚ i WIOS.


Czujniki smogu Polskiej produkcji zadbają, abyś czuł się bezpiecznie w swoim środowisku. Sensory jakości powietrza, wody i gleby pozwolą Ci sprawdzić jakie czynniki i niebezpieczeństwa otaczają Twój dom i Twoich najbliższych. Dla Twojej wygody stworzyliśmy aplikację na każdy model smartfona. Pozwól czujnikom monitorować Twoje powietrze i czuj się bezpiecznie.


Comments


bottom of page